Kanserojen NGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

YazarMesaj
TERLAN
Kurucu
Kurucu
TERLAN

Kardeşe Doğum Günü Mesajları Q9tdm
İsim İsim : Mehdin
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3884
Başarı Puanı Başarı Puanı : 8820
+ Rep Puanı + Rep Puanı : 9
Doğum tarihi Doğum tarihi : 01/08/96
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/07/13
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : >Diyarbakır<
Hobiler Hobiler : Kitap okumak :)
Lakap Lakap : Tertions <3

Kardeşe Doğum Günü Mesajları Empty
MesajKonu: Kardeşe Doğum Günü Mesajları   Kardeşe Doğum Günü Mesajları EmptyÇarş. Ağus. 21, 2013 10:42 am

2014 Doğum Günü Mesajları Kardeşe

Kardeşe özel doğum günü mesajları beğeneceğinizi umduğumuz doğum günü mesajları hazırlaıdk sizler için sizlerde kardeşinizin doğum gününü aşağıdaki güzel mesajlarla kutlamak istemezmisiniz.Öyleyse bu mesajları çok işinize yarıyacak.

Aman Allahım kardeşim 1 yaş daha büyümüş, büyüdükçe güzelleşiyorsun, seni seviyorum gardaşım.

Pişt cadı, sana doğum gününde bir tane uçan süpürge alacaktım ama sende düzinesi vardır diye kalkışmadım iyi ki varsın.

Küçüklükten beri hep yanımdasın ve hep yanımda olacaksın kardeşim iyi ki doğdun.

Nasılsın kardeşim Yüreğin buzlar kadar serin, güneş kadar sıcak, gökyüzü kadar yüksek, magma tabakası kadar derin olsun, doğum günü mesajarların kutlu olsun.

İlk dünyaya gelişinde kıskanmıştım seni,kavga ettik didiştik ama bil ki hep sevildin mutlu yıllar

Dünyaya gelişini bir kez daha kutluyoruz nice yıllara

Benden uzakta oldugunun ne önemi varki..? ay da günesde benden cok uzakda ama bir günüm onlarsiz gecmiyor..!

unut dünyada olup herşeyi unut gördügün gözleri unut duydugun sözleri unut yaşadıgını hatta unuttugunu bile ama unutulmadıgını asla unutma

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara.

Hey genç adam, seni seviyorum tatlım ablan doğum gününü büyük bir sürpriz ile kutluyor, sen olmasan bir parçamız ailede olmayacaktı.. iyi ki doğdun.

Doğum gününde sana en güzel hediyeyi vermek isterdim ama seni sana nasıl verebilirim kardeşim
https://notnullteam.yetkin-forum.com

Kardeşe Doğum Günü Mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2014 Doğum Günü Mesajları Arkadaşa
» Sevgiliye Af Dileme Mesajları
» TERLAN(mehdin) Doğum günü !!! 1 AĞUSTOS <3
» Kadir Gecesi Mesajları 2013 - Kadir Gecesi Sözleri - Kadir Gecesi Cep Mesajları
» Mert Aşıkoğlu - Karne Günü