Kanserojen NGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

5 Adımda sulu boya fırçası ile klas efekt

YazarMesaj
TERLAN
Kurucu
Kurucu
TERLAN

5 Adımda sulu boya fırçası ile klas efekt Q9tdm
İsim İsim : Mehdin
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3884
Başarı Puanı Başarı Puanı : 8820
+ Rep Puanı + Rep Puanı : 9
Doğum tarihi Doğum tarihi : 01/08/96
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/07/13
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : >Diyarbakır<
Hobiler Hobiler : Kitap okumak :)
Lakap Lakap : Tertions <3

5 Adımda sulu boya fırçası ile klas efekt Empty
MesajKonu: 5 Adımda sulu boya fırçası ile klas efekt   5 Adımda sulu boya fırçası ile klas efekt EmptyCuma Tem. 05, 2013 11:21 pm

Cok kısa bir şekilde fotoğraflarımıza sulu boya fırçasını kullanarak efekt uygulucaz.

1024×468 ölçülerinde bir sayfa açıyoruz

Ben biraz göz okşasın diye Arka plan kullanma istiyorum Bu adresten arka planımızı indirip Macosx için (Cmd + T ) Windows için ise ( Ctrl + T ) komutunu kullanarak sayfaya hizalayıp oturtuyoruz.

Evet şimdi sıra kullanacağımız fotoğrafa geldi siz dilediğiniz fotoğrafı kullanabilirsiniz ben ******’ün renkli bir fotoğrafını kullanmak istedim arka planı fotoğrafa göre renklendirdim sizde isterseniz Image > Adjuments > Hue & Saturation Menü ve sekmelerini takip ederek değiştirebilirsiniz.

Layer > Group Layers & Layer > Layer Mask > Hide all komutlarını sırasıyla uyguluyoruz. Ardından Bu adresten Sulu boya fırçalarını indiriyoruz fırçalarımızı indirdikten sonra Brush Tool (B) girerek fırçamızı seçiyoruz

Eğer fotoğrafınız birden yok olduysa bilinki işlemi doğru yapmışsınızdır

Geldik son işlemimize ve en zevkli yere fırçamızla başlıyoruz fotoğrafın üstünden geçmeye

-alıntı.
https://notnullteam.yetkin-forum.com

5 Adımda sulu boya fırçası ile klas efekt
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kolay,Hızlı,Leziz Sucuk Yapımı :) [3 Adımda]
» Boya ve Boyama Sanatı Hakkında…
» Rüyada Kahverengi Boya Görmek Ne Demektir?