Kanserojen NGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Emine Özkan Şenlikoğlu İmamın Manken Kızı e-book indir

YazarMesaj
TERLAN
Kurucu
Kurucu
TERLAN

Emine Özkan Şenlikoğlu İmamın Manken Kızı e-book indir Q9tdm
İsim İsim : Mehdin
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3884
Başarı Puanı Başarı Puanı : 8820
+ Rep Puanı + Rep Puanı : 9
Doğum tarihi Doğum tarihi : 01/08/96
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/07/13
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : >Diyarbakır<
Hobiler Hobiler : Kitap okumak :)
Lakap Lakap : Tertions <3

Emine Özkan Şenlikoğlu İmamın Manken Kızı e-book indir Empty
MesajKonu: Emine Özkan Şenlikoğlu İmamın Manken Kızı e-book indir   Emine Özkan Şenlikoğlu İmamın Manken Kızı e-book indir EmptyPaz Ağus. 25, 2013 3:18 am

Emine Özkan Şenlikoğlu İmamın Manken Kızı e-book indir Cover

Ahsap evin üzerindeki kar eridikçe içeriye sular damlamıs, her taraf
ıslanmıstı.Evin genç kızı Fatma, eline aldığı kapları akan yerlere yerlestirirken isyan ediyordu.— Bıktım artık, bıktım. Beni duyuyor musun anne! Söyle •< su kocana bizi doğru dürüst bir eve tasısın.
Fatma kin ve nefretle isyanına devam ediyordu.— Zaten evimizden iyice utanır oldum. Arkadaslarımı bile davet edemiyorum. Đki odası, bir salonu olan cami lojmanında annesi her zaman Fatma'nın isyanını duyardı. Kızının durumuna çok üzülüyordu.— Kızım, evladım, sükret halimize, bunu bulamayanlar da var. Baban birazdan gelir. Sanıyorum son rekatı kıldırıyor. Sesin nerdeyse camiden duyulacak. Biraz yavas konus.Fatma damdan akan sularla dolmus leğeni lavaboya bosaltırken daha hırslı konusuyordu;— Her zaman aynı sözler. Baban duyar, baban duyar. Duysun... Kim duyarsa duysun. Artık dayanamıyorum. Babam bana sordu da mı beni kazandı? Sen sordun da mı doğurdun? Đçimden baska sesler de yükseliyor ama... Tevbe tevbe... Beni isyana sürüklüyörsünüz. Artık dayanamıyorum dedim bin kez. Bu hayata dayanamıyorum. Beni dünyaya getirirken kimse bana sormadı.— Kızım sen iyice sasırdm

tıkla indir : http://adf.ly/OK4rn
https://notnullteam.yetkin-forum.com

Emine Özkan Şenlikoğlu İmamın Manken Kızı e-book indir
1 sayfadaki 1 sayfası