Kanserojen NGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Messenger'dan Skype'a Geçiş (Resimli Anlatım)

YazarMesaj
TERLAN
Kurucu
Kurucu
TERLAN

Messenger'dan Skype'a Geçiş (Resimli Anlatım) Q9tdm
İsim İsim : Mehdin
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3884
Başarı Puanı Başarı Puanı : 8820
+ Rep Puanı + Rep Puanı : 9
Doğum tarihi Doğum tarihi : 01/08/96
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/07/13
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : >Diyarbakır<
Hobiler Hobiler : Kitap okumak :)
Lakap Lakap : Tertions <3

Messenger'dan Skype'a Geçiş (Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: Messenger'dan Skype'a Geçiş (Resimli Anlatım)   Messenger'dan Skype'a Geçiş (Resimli Anlatım) EmptyPerş. Ağus. 22, 2013 10:47 pm

Windows Live Messenger (eski adıyla MSN Messenger) hizmeti Mart ayında sonlandırılıyor ve Messenger kullanıcıları Skype'a yönlendiriliyor. Her ne kadar eskiden Messenger yazışma ve Skype genellikle sesli ve görüntülü iletişim için tercih edilse de, Skype ayarlarını değiştirerek Messenger kullanımına yakın bir Skype tecrübesi edinebiliyoruz. Bu konuda sırasıyla yapılması gerekenler anlatılıyor.

Skype'ı kurduğunuzda Messenger bilgisayarınızdan otomatik olarak kaldırılacaktır. Kaldırılmasa bile, Mart ayında Messenger hizmeti kapatıldığında e-posta adresinizi ve şifrenizi girdiğinizde oturum açmanız mümkün olmayacaktır. Bu nedenle sürüm değiştirme vb. işlemlerin Messenger'ı kullanmaya devam etmenize imkan tanıması ne yazık ki söz konusu değil.

Skype'ı aşağıdaki adresten bilgisayarınıza indirin:

http://www.skype.com/tr/download-skype/skype-for-windows/downloading/

Duruma göre SkypeSetupMessenger'dan Skype'a Geçiş (Resimli Anlatım) Rasxe veya SkypeSetup****Messenger'dan Skype'a Geçiş (Resimli Anlatım) Rasxe kurulum dosyalarından biri bilgisayarınıza inecek. Dosyayı kaydedip kurulumu başlatın.
"Kabul Ediyorum - ileri" tuşuna tıklayın.
Messenger'dan Skype'a Geçiş (Resimli Anlatım) Attachment
Tarayıcınızın ana sayfasının ve varsayılan arama motorunun değişmemesi için iki kutucuğun da işeretini kaldırın ve "Devam et" tuşuna tıklayın.
Oturum açma ekranı geldiğinde sağ taraftaki "Microsoft hesabı" seçeneğine tıklayın
Messenger oturumu açtığınız hesabın bilgilerini girin ve "Oturum aç" tuşuna tıklayın.
Daha önce Skype kullandıysanız ve mevcut bir hesabınız varsa "Bir Skype hesabım var" seçeneğine, yoksa "Skype'ta yeniyim" seçeneğine tıklayın.
Sonraki adımlarda gerekli bilgileri girin, görüntü resminizi belirleyin, kamera ve ses ayarlarını yapın ve Skype'ı kullanmaya başlayın.
Karşınıza çıkan büyük, karışık görünümlü pencere gözünüzü korkutmasın.
Skype ana ekranında bulunan "Görünüm" menüsü altından "Daraltılmış Görünüm"ü seçin
Kişi listesinin altında bulunan reklamı kaldırmak için Skype'ta "Seçenekler > Araçlar > Bildirimler > İkazlar & mesajlar" ekranına gelin ve "Tanıtımlar" seçeneğinin işaretini kaldırın ve sağ alttaki "Kaydet" tuşuna tıklayın.
Aşağıdaki resimde gösterilen bölüme tıkladığınızda hangi kişilerin Skype kişi listesinde yer alacağını belirlemiş oluyorsunuz. "Çevrimiçi" seçeneğini işaretlerseniz çevrimiçi olan tüm Skype, Messenger ve Facebook (hesabınızı birleştirdiyseniz eğer) kişileri listede yer alacaktır.
https://notnullteam.yetkin-forum.com

Messenger'dan Skype'a Geçiş (Resimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» E-Book Nasıl Yapılır (Resimli Anlatım)
» Facebook Şifre Kırıcı – 2013 [ResimLi Anlatım]
» Kayıp geminin sırları [Resimli Enfes Anlatım]
» Yazılı Anlatım Face,Hotmail Çalma
» Resimli Adam