Kanserojen NGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevgiliye Af Dileme Mesajları

YazarMesaj
TERLAN
Kurucu
Kurucu
TERLAN

Sevgiliye Af Dileme Mesajları Q9tdm
İsim İsim : Mehdin
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3884
Başarı Puanı Başarı Puanı : 8820
+ Rep Puanı + Rep Puanı : 9
Doğum tarihi Doğum tarihi : 01/08/96
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/07/13
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : >Diyarbakır<
Hobiler Hobiler : Kitap okumak :)
Lakap Lakap : Tertions <3

Sevgiliye Af Dileme Mesajları Empty
MesajKonu: Sevgiliye Af Dileme Mesajları   Sevgiliye Af Dileme Mesajları EmptyÇarş. Ağus. 21, 2013 10:47 am

Sevgilinize yazacağınız en güzel özür mesajlarını sizler için sayfamızda bir araya getiriyorz.Sevgiliye yazılacak özür mesajları ....

Sevgiliye Af Dileme Mesajları Sevgiliye-ozurmesaji-21841

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte Bu bir barış mesajı Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın? 

Biliyorum hata bende Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana neolur beni affet

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet

Şey Nasıl söylesem Kelime bulamıyorum Çok zor biliyorum Söylemeliyim artıkŞey Dinle bak Ben çok üzgünüm olanlara Yani özür dilerim

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu Çoooook ama çok özür diliyorum senden 

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını Affet beni neolur sevdiğim Özürlerimi kabul et Seni seviyorum! 
Özür dilerim seni aramadığım için Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için Özür dilerim seni orda beklettiğim için Yaptığım her yanlış için özür dilerim 

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim
https://notnullteam.yetkin-forum.com

Sevgiliye Af Dileme Mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası