Kanserojen NGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bilmem farkındamıydın

YazarMesaj
TERLAN
Kurucu
Kurucu
TERLAN

Bilmem farkındamıydın Q9tdm
İsim İsim : Mehdin
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3884
Başarı Puanı Başarı Puanı : 8820
+ Rep Puanı + Rep Puanı : 9
Doğum tarihi Doğum tarihi : 01/08/96
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/07/13
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : >Diyarbakır<
Hobiler Hobiler : Kitap okumak :)
Lakap Lakap : Tertions <3

Bilmem farkındamıydın Empty
MesajKonu: Bilmem farkındamıydın   Bilmem farkındamıydın EmptyÇarş. Ağus. 21, 2013 10:25 am

Öylesine bir günde öylesine sırf değişikilik olsun diye öylesine bir yaşama girdiginde
bazı şeyleri değiştirmeye başladıgının farkındamıydın acaba
yıkıntıların altında caresizce ve sessizce ağlayan sessime yönelip beni
yıkıntıların içinden çekip çıkardıgında ve ellerimden tutup ayaga kaldırdıgında 
yaşamımın artık eskisi gibi olmıyacanın bilmem farkındamıydın 
hayatımda en önemli insanlar listesine girdiginden beri çalıcak telefonunu kaçırmamak için 
telefonumun sabaha kadar açık tutugumun bilmem farkındamısın
seni başkalarınla geçirdigin zamanlarda benden çalınan her saniyen gittikce azalınan zamanımızın karşısında 
nasıl kahroldugumun ve içimin nasıl kemirdigimin seninle fazladan saatler için nasıl umutsuzca careler aradıgımın ve beni senden ayıracak o gün gelmesin diye nasılda dualar ettimin bilmem farkındamısın 
sabahları seni her gördüğümde içimin nasıl ısındıgını yüzüümün nasıl ışıldadıgını gözlerimin nasıl parladıgını bilmem farkındamısın .
senin kokunu her içime çektigimde nasıl eriyip kahroldugumun kayboldugumun sözlerinde benim için sevgi dolu bişeyler duymaya cabalarken nasılda ümitlendigimin gözlerinde bana ait bişeyler bulmaya çalışırken kendimi onların içinde nasıl kaybettimin bilmem farkındamısın 
her sabah birlikte kahvaltı yapabilmek için bilerek geçiktigimin ve seninle geçirecegim bir kaç dakkika için içtigim çayların bilmem farkındamısın
seni paylaşmak zorunda kaldıgım insanlardan birisinin sevdiğim arkadaşım olmasının bana nasıl acı verdiginin 
ve onun bakışlarının senle dolup taştıgını gördügümde nasıl karoldugumun bilmem farkındamısın 
sana kalbimi altın bir tepside sundugumun ve hayatımı sana adadıgımın sonsuza kadar senin yanında oldugumun bilmem farkındamısın 
bilmemki farkındamısın galiba ben ............

imza:ne yazıkki farkında olmadıgın BEN 

BEN KİMMİYİM SADECE BİR SEVEN ......

CEVRENİZDEKİ İNSANLARIN NE HİSSETİGİ NE DÜŞÜNDÜGÜNDEN O KADAR EMİN OLMAYIN BAZEN BİR KALBİN İÇİNDE NELER SAKLANDIGINI ÖĞRENDİGİNİZDE HERŞEY İÇİN ÇOK GEÇ OLABİLİR 

(seni çok seviyorum aşkım )
https://notnullteam.yetkin-forum.com

Bilmem farkındamıydın
1 sayfadaki 1 sayfası