Kanserojen NGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Öldürme Saati

YazarMesaj
TERLAN
Kurucu
Kurucu
TERLAN

Öldürme Saati Q9tdm
İsim İsim : Mehdin
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3884
Başarı Puanı Başarı Puanı : 8820
+ Rep Puanı + Rep Puanı : 9
Doğum tarihi Doğum tarihi : 01/08/96
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/07/13
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : >Diyarbakır<
Hobiler Hobiler : Kitap okumak :)
Lakap Lakap : Tertions <3

Öldürme Saati Empty
MesajKonu: Öldürme Saati   Öldürme Saati EmptyÇarş. Ağus. 14, 2013 8:08 am

[Resim: oldurme-saati-3373-65933.jpg]

Temizlikçi yazarı Paul Clevaeden nefes kesen yeni bir psikolojik gerilim romanı

Ben uyurken geldiler. Soluk yüzleri bana dik dik bakıyor, yumuşak sesleri uyanmamı söylüyordu. Bana geceyi hatırlatmaya, ne yaptığımı hatırlatmaya gelmişlerdi.

Yalnızca Charlie ne yaptığını bilmiyor. Giysileri kanlı, alnında bir şişlik var ve haberler önceki gece tanıştığı iki kadının vahşi bir cinayete kurban gittiğini söylüyor. Charlie katilin Cyris olduğunu biliyor, ama sorun şu ki polis öyle birinin var olduğuna inanmıyor. Charlienin eski karısı Jo da öyle. Charlienin eski karısının kendisine inanmasına ihtiyacı var. Jo arabasının bagajında bağlanmış bir halde çırpınırken Charlie, Cyrisin gerçekten var olup olmadığını anlamaya çalışıyor…

Ve öldürme saati hızla yaklaşıyor.

Acımasız , gerçekçi bir gerilim.

Tess Gerritsen

"Cleavein sürprizler yapma konusunda muhteşem bir becerisi var. Onun cinayet hikâyeleri bağımlılık yapıyor."

Sunday Telegraph

"Söz konusu olan gerilim romanları olduğunda, Cleave okuyucuyu nasıl ağına düşüreceğini çok iyi biliyor."

Sunday Herald

"Cleavein merak uyandıran, karanlık ve mükemmel tempolu psikolojik gerilim romanları, son sayfasına kadar sonu gelmeyen bir sihirle, hepimizin içine gizlenmiş kötülüğü gözler önüne seriyor."

Booklist
https://notnullteam.yetkin-forum.com

Öldürme Saati
1 sayfadaki 1 sayfası