Kanserojen NGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir Yumak Mutluluk

YazarMesaj
TERLAN
Kurucu
Kurucu
TERLAN

Bir Yumak Mutluluk Q9tdm
İsim İsim : Mehdin
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3884
Başarı Puanı Başarı Puanı : 8820
+ Rep Puanı + Rep Puanı : 9
Doğum tarihi Doğum tarihi : 01/08/96
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/07/13
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : >Diyarbakır<
Hobiler Hobiler : Kitap okumak :)
Lakap Lakap : Tertions <3

Bir Yumak Mutluluk Empty
MesajKonu: Bir Yumak Mutluluk   Bir Yumak Mutluluk EmptyPaz Ağus. 04, 2013 11:11 am

Bir Yumak Mutluluk Biryumakmutluluk-193x300 Açıkçası Bir Yumak Mutluluk ilk kitapta verdiği izlenimi ve mutluluğu veremedi bana. Çünkü konu olarak sürekli devam eden kitaplar beni bunaltıyor.
Yine bir örgü kursu ve yine birbirinden bağımsız üç kadının birbiri ile olan iletişimi sayesinde hayatlarının değişimi konu olmuş.
Okuması eğlenceli ama sonu yok. Sadece o kurs sırasında insanların hayatları konu ediliyor. Yine acılar yine mutsuzluklar ve yine yeniden doğan gün şeklinde devam eden bir hikaye.
Fazla hayalperest şekilde olayların çözülmesi ve kitabın yazılmış olmak için yazılmış havası açıkçası beni hüsrana uğrattı. İlk kitapta aldığım mutluluk bu kitapta sıradanlığa dönüştü.
Eğer ilk kitabı okumadıysanız bu kitabı severek okuyacağınıza eminim. Ama bu tarz kitapların ömrü bir defalık maalesef. Aynı konu iki farklı kitapta, üstelik bu kadar bol sayfalı bir kitaplarda gerçekten can sıkıcı olabiliyor.
Yinede yazarın anlatımı ve konuların akışı sürükleyici. Okurken daraltmıyor insanı.
BENDEN SÖYLEMESİ Bir Yumak Mutluluk Icon_smile

Yazar:Debbie Macomber
Çevirmen:Ozan Aydın
Sayfa Sayısı: 480
Yayınevi: Martı Yayınları

En son TERLAN tarafından Paz Ağus. 04, 2013 11:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://notnullteam.yetkin-forum.com

Bir Yumak Mutluluk
1 sayfadaki 1 sayfası