Kanserojen NGHT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şahane Hatalar- Heather McElhatton

YazarMesaj
TERLAN
Kurucu
Kurucu
TERLAN

Şahane Hatalar- Heather McElhatton Q9tdm
İsim İsim : Mehdin
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3884
Başarı Puanı Başarı Puanı : 8820
+ Rep Puanı + Rep Puanı : 9
Doğum tarihi Doğum tarihi : 01/08/96
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/07/13
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : >Diyarbakır<
Hobiler Hobiler : Kitap okumak :)
Lakap Lakap : Tertions <3

Şahane Hatalar- Heather McElhatton Empty
MesajKonu: Şahane Hatalar- Heather McElhatton   Şahane Hatalar- Heather McElhatton EmptyPaz Ağus. 04, 2013 11:09 am

Şahane Hatalar- Heather McElhatton Sahane-hatalar-201x300Uzun zamandır okuduğum en eğlenceli kitap Şahane Hatalar… Küçüklüğümde vardı böyle kitaplar, kendi sonunu kendin belirlerdim. Sürekli başa dönerek tekrar okur farklı sonlar bulmaya çalışırdım.
Bu kitapta da aynı şekilde yaptığınız seçimler sayesinde sizi nasıl bir sonun beklediğini görüyorsunuz. Hayatla ilgili olarak nasıl yol alacağınız, bazen kötü görünen seçimlerin iyi sonuçlanacağı, bazen de kesin doğru dediğiniz bir seçim sonunda ne kadar yanlış yerlere gidebileceğinizi harika bir şekilde deneyerek öğreniyorsunuz.
Okuması gerçekten eğlenceli… Kitabı elime aldığımdan itibaren ilk bir saatte dokuz farklı son okudum hayatımla ilgili. Kesinlikle okurken sunulan yol ayrımlarını iyi düşünmek gerekiyor. Hatta kitabı okurken zaman zaman kendimi düştüğüm durumu düşünüp gülerken buldum.
Kitabın en güzel özelliği ise devam eden bir yapısı olmamasından dolayı, istediğiniz zaman tekrardan bu oyunu oynamanıza izin vermesi.
Hala kaç farklı son var onu bilmiyorum Şahane Hatalar- Heather McElhatton Icon_smile
CAN SIKINTISINA KESİNLİKLE İYİ GELECEĞİNE EMİNİM Şahane Hatalar- Heather McElhatton Icon_smile
https://notnullteam.yetkin-forum.com

Şahane Hatalar- Heather McElhatton
1 sayfadaki 1 sayfası